Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Minnesota

Minnesota Satılık Emlak

Minnesota, Kanada ile kuzeyde, Iowa ile güneyde, Winsconsin ile doğuda, Kuzey Dakota ve Güney Dakota ile batıda

Minnesota, Amerika Birleşik Devletleri'nin 32. federasyon devletidir ve 4,919,479 nüfuslu nüfusa sahiptir. Başkent Saint Paul, ama en kalabalık şehir Minneapolis; Diğer ilgili merkezler Duluth, Rochester ve Bloomington.

Minnesota gölleri, soğuk iklimi ve "Midwestern Minnesota Nice" ile bilinir.

On Bin Gölün ülkesi olarak bilinen Minnesota, ülkenin en kalabalık eyaletidir ve Amerika'daki en sağlıklı eyaletlerden biri olarak bilinir ve bu nedenle Minnesota'da mülk aramak için çok uygun bir yer.

Ama soru, 2018'de güçlü olan Minnesota gayrimenkul pazarında.

Minnesota'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, kapalı satışların geçen yıla göre% 6 düştüğünü ve satışların% 4 düştüğünü bilmelisiniz.

Geçen yıla göre bir fiyat artışı var. Minnesota evleri de değer kazanmaya devam etti, ancak ulusal ortalamadan biraz daha düşük bir oranda. Minnesota'da ortalama fiyat satış fiyatı geçen yıl% 8,2 artarken, gelecek yıl içinde bu değerin% 4.9 oranında artacağı tahmin edilmektedir.

Minnesota gayrimenkul piyasasını 2018'de etkileyen faktörler farklıdır.

Envanter, Minnesota emlak piyasası için en büyük faktördür. Aralık 2016'dan Aralık 2017'ye kadar envanter,% 27.5 oranında düşerek 2004'ten bu yana Minnesota emlak piyasasının en düşük seviyesine ulaştı.

Minnesota'da satılık mülk sahibi olan bir satıcı için kesinlikle doğru pazar. Konut fiyatlarının artmasına yardımcı olmak için talep yüksek kaldığından teklif düşük seviyededir.

Bu, sadece konut teklifinin 2018'de gözlemlemek için değil, aynı zamanda mevcut olan fiyat aralıklarının da önemli olacağı anlamına gelir.

Uzmanlar, oranların yılın sonuna kadar% 5'e ulaşacağını ve bunun alıcıların karşılayabileceğini etkileyeceğini tahmin ediyor. Bu, ortalama satış fiyatında bir düşüşe neden olabilir, ancak uzmanlar, son durgunluğun% 8'inin hala ipotek oranlarının altında olduğundan endişelenmemektedir.

Minnesota'da yaşamak için en iyi yerler ve satılık mülkleri aramak farklıdır.

Minnesota'nın yaklaşık% 60'ı, İkiz Kentlerin büyükşehir bölgesinde yaşıyor. Bu Minneapolis, Minnesota'nın en kalabalık şehri, St. Paul'un başkenti ve çevredeki çevre bölgesinden oluşmaktadır.

Hem St. Paul hem de Minneapolis giderek daha fazla artmaya devam eden uygun fiyatlı ortalama satış fiyatları ile oldukça yaşanabilir şehirler.

Forbes dergisi aynı zamanda son zamanlarda Minneapolis'i Amerika'nın en sağlıklı kenti olarak seçti, bu yüzden Minnesota'da satılık bir emlak aramak çok güzel.

İkiz Şehirler metropol bölgesi, ülkenin en büyük onüç büyük metropol alanıdır. Ayrıca, Minnesota'da 50.000'den fazla nüfusa sahip 17 şehir bulunmaktadır. Lakeville gibi İkiz Şehirlerin güney banliyöleri, yüksek performanslı okullardan, istikrarlı ve giderek yükselen bir konut piyasasından yararlanmaktadır.

2018 için Minnesota gayrimenkul piyasası, ortalama satış fiyatlarının istikrarlı büyümesine devam edecek, ancak ulusal seviyenin üzerinde gerçekleşen stoklarda ve hacizlerdeki düşüşle mücadele etmek zorunda kalacak. Satıcılar, talebin bolluğunun ve arzın kıtlığının tadını çıkarabilir.

  •  
    Uyum: Minnesota şehri paladin!

    Uyum: Minnesota şehri paladin! Yatırım yapmak istiyorum Ama nerede? Yurtdışına gitmek ve yaşamak istiyorum Ama nasıl? Kendinize şu soruları sormayı bırakın! Çözümünüz bu kısa makalede. Doğru anladınız, hayatınızı en iyi şekilde bitirmek için tüm ipuçlarımızı iğnelemek için bir kalemle ve kağıda ...

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB